[NEW] Szukasz pracy w branży tech? Firmy same cię znajdą — wypełnij swój profil
np. Python, Warszawa, Startup

Menedżer sprzedaży IT

location-pointer-icon Warszawa, Kraków, Wrocław, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Łódź, Lublin, Poznań, Sopot, Szczecin, Zielona Góra, Rzeszów, Inne, Europa
Zarchiwizowane
B2B
Sales
remote

Doświadczenie:

  • 2 lata lub więcej w sprzedaży IT;
  • Posiadanie doskonałych umiejętności komunikacyjnych;
  • Chęć rozwoju w tym kierunku;

Obowiązki:

  • Prowadzenie negocjacji z klientami (w szczególności uzgadnianie kosztów usług, zawieranie umów, zbieranie informacji i organizacja startu projektów)
  • Rozwój bazy klientów;
  • Analiza rynku i identyfikacja nowych trendów rozwoju biznesu;
  • Koordynacja projektów aż do etapu zawarcia umowy;
  • Sporządzanie raportów (miesięcznych, kwartalnych i rocznych)

Oferujemy:

  • Pracę na rynku międzynarodowym;
  • Elastyczny grafik;
  • Indywidualne podejście do wynagrodzeń (stała stawka + system premiowy);
  • Komfortowe biuro (z kawą, herbatą i pysznościami)

Jeśli jesteś już zainteresowany, Twoje CV jest zawsze mile widziane!

TerraForce Software
Outstaff
10 - 50
Branża
Adtech/Advertising, E-commerce, Fintech/Banking, ERP, Retail
Założona
2011

Zmień ustawienia